Про компанію

Наше підприємство має бездоганну ділову репутацію. Нас відрізняють привабливий імідж, значний корпоративний ресурс і перспективні точки росту. Ми використовуємо самі передові інформаційні технології.

Головна стратегічна ідея послуг "Капітал-Інвест" - це виконання оціночних послуг та аналітичних функцій за ринковою вартістю будь-якого майна для вашого бізнесу. Якщо у вам потрібно визначити ринкову вартість того чи іншого майна, звертайтеся до нас. Ми на самому вищому рівні надаємо такі послуги як оцінка землі, геодезія ділянки, геодезична зйомка, оцінка нерухомості (житлова, комерційна та виробнича). Також нашими спеціалістами здійснюється оцінка транспортних засобів, інвестиційний консалтін, в т.ч. оцінка інвестиційних проектів, залучення інвесторів, оцінка обладнання та технологічних ліній.

Висновки оцінювача використовуються і є необхідною умовою у випадках багатьох нотаріальних дій, купівлі-продажу, заставі, іпотеці, інвестуванні, продажу з аукціону, страхуванні, оподаткування, даруванні, оформленні спадщини, переоформлення майна, переоцінки основних засобів підприємств, визначенні статутного фонду, ліквідації та санації підприємств, визначенні матеріального збитку транспорту та нерухомості, при переділі майна, оренди, приватизації нерухомості різних форм власності, приватизації та відведення земельних ділянок та інших правових діях.

Ми звертаємо особливу увагу на переоцінку основних фондів. В умовах економічної кризи та фінансової нестабільності цей захід допоможе значно зекономити кошти підприємства та використовувати їх для розвитку бізнесу, а не для оподаткування.

Якщо у вас виникли якісь практичні або юридичні питання щодо приватизації землі, видачі державних актів на землю, оцінки земельних ділянок, еколого-економічного обгрунтуання сівозмін, звертайтеся до нас. Гарантуємо, що ваші проблеми стануть нашим раціональним рішенням.

Мета нашої ком
панії - поліпшення фінансового стану та іміджу підприємства-партнера, а також зміцнення і підтримку імені через збільшення кількості надійних клієнтів.

Якщо у вас є хороші інвестиційні пропозиції, то співпраця з нами стане особливо корисним, адже тоді ми виступаємо як партнери при досягненні спільної мети.


Ми завжди будуємо ділові відносини на основі взаємовигідного партнерства, довіри і поваги.

Гнучка тарифна політика компанії дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до клієнта, пропонувати оптимальні рішення по комплексу послуг і зручних схем роботи.

Гарантуємо, що співпраця з нашою компанією виправдає всі ваші очікування.

 
 

Контакти

Оцінка землі, геодезія ділянки, геодезична зйомка - Капітал-інвест
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Десна, Гагарина, будинок 2
  • +38 (0432) 50-94-XX

Види діяльності

Паспортизація залізничних шляхів, паспортизація шосейних доріг, паспортизація газопроводів, інвентаризація електропроводів, оцінка землі, встановлення...

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create