Усі без винятку знають, що право власності - це дозвіл на володіння та користування майном. Але коли виникає потреба в оформленні власності, не всі знають, що для цього потрібно і куди звертатись за допомогою. Компанія "Капітал Інвест" дасть Вам потрібну консультацію та інші юридичні послуги з реєстрації права власності на всіх її етапах.

Також компанія "Капітал Інвест" безсумнівно допоможе Вам в оформленні інших документів: контракт купівлі-продажу, дарування, договір на оренду, укладення суду і т.д.

Наша компанія в строк і якісно оформить Вам Свідоцтво про право власності на всі види майна незалежно від причин його оформлення, виду нерухомості, на який це право оформляється, а ще органу влади, що видає це Свідоцтво. Зверніть увагу, що Свідоцтво про право власності вважається актом, який підтверджує право на володіння і користування майном. Для цього потрібна реєстрація права власності.

Переваги співпраці з компанією "Капітал Інвест":

- свідоцтво оформляється точно в строк, гарантований контрактом;
- фахівці компанії "Капітал Інвест" безсумнівно допоможуть Вам в оформленні майна незалежно від складності завдання;
- при потребі наш фахівець може приїхати до Вас;
- професійні консультації;
- комфортні для Вас варіанти відправлення документів.

Свідоцтво про право власності підтверджує, що Ви є власником певного майна. Цей акт вважається невід'ємним при складанні пакету документів про купівлю або реалізацію нерухомості будь-якого виду. При відсутності даного свідоцтва ви не можете розпоряджатися майном.

Оформлення цього документа є одним з найскладніших і довгих справ, яке відбере чимало грошей, але компанія "Капітал Інвест" готова допомогти Вам оформити всі потрібні папери. Юридична допомога з боку фірми дозволить здійснити завершальний крок угоди купівлі-продажу житла якісно і швидко. Співпраця з нами збереже Ваші гроші і час. Ми гарантуємо Вам вирішення завдань будь-якої складності!

Звертайтеся в "Капітал Інвест", ми безсумнівно допоможемо з оформленням нерухомості будь-якого виду: платного, особистого володіння. Придбати нерухомість легко, а оформити папери на майно ще легше завдяки нашій компанії! Знадобилося юридичне сприяння в оформленні Свідоцтва про право власності - звертайтесь в компанію "Капітал Інвест"!