Розлучення і розділ майна - одна з найскладніших законодавчих процедур. За статистикою існує дуже мало пар, які здатні розійтися без судових розглядів, тому в розлучення можуть бути залучені і сім'ї подружжя - їх діти і батьки. Розлучення може перетворитися на справжню проблему, коли квартира була куплена в іпотеку або машина взята в кредит.

У такому випадку необхідно вчасно звернутися до юриста по сімейних справах. Професіонали компанії "Капітал Інвест" завжди готові Вам допомогти і надати Вам інформативні консультації. Ми допоможемо Вам зібрати всі необхідні документи при розлучення і розподіл майна, а також завірити їх.

Розділ спільно нажитого майна після розірвання шлюбу імовірний в будь-який час, проте з урахуванням загального терміну позовної давності (3 роки). Іноді трапляється, що процес розлучення затягується на ще більший термін і при цьому ділять між собою майно. Така ситуація може скластися, коли подружжя не можу дійти до згоди і не враховують потреби один одного. Розділ майна можливий у тому випадку, якщо шлюб ще не розірвано, а також при розлученні. Розділ майна вірогідний і в цивільному шлюбі, але з деякими особливостями. 

Наші юридичні консультанти володіють великими знаннями у сфері нерухомості, договірного, спадкового і корпоративного права. Юристи спеціалізуються на поділ спільно нажитого майна.

Юрист по розділу майна компанії «Капітал Інвест» зуміє провести такі операції:
- проведе кваліфіковану консультацію;
- складе позов і подасть його до суду;
- підготує рецензію на позовну заяву;
- збере додаткові підтвердження;
- підготує процесуальні документи: клопотання, заяви;
- прийме учать в судових засіданнях;
- проведе переговори;
- отримає висновок суду;
- оскаржить висновок суду (у разі необхідності);
- простежить за його виконанням.

За законом України, навіть у разі розлучення, права на володіння і користування майном зберігаються. Але подружжю важко дійти до згоди і жити в одній квартирі, тому кожен бажає скоріше завершити процес розлучення і заволодіти своєю половиною. Але на шляху такому завершенню стоять самі подружжя. Кожен з них не сприяє вирішенню ситуації, а намагається обмежувати права другої сторони. У такому випадку краще, щоб переговори велися досвідченими юристами по розділу майна.

Наші фахівці вирішать всі питання, пов'язані з розділом майна, у тому числі і розділ кредитного майна. Юрист по розділу майна не тільки допоможе скласти перелік разом нажитого майна, а й збере всі необхідні документи і завірить їх. Якщо майно неможливо поділити, то ми безсумнівно допоможемо знайти частку кожного і вивести її зі складу спільної власності.