Запитання : Де замовити оцінку для МСФЗ?

Фінансова звітність компанії, підготовлена відповідно до МСФЗ, дозволяє компанії виходити на міжнародні ринки капіталу і залучити зарубіжних інвесторів, отримати вигідні кредити і успішно провести первинне публічне розміщення на міжнародних торгових майданчиках.

Фахівці компанії "Капітал Інвест" володіють знаннями МСФЗ, національними стандартами оцінки, стандартами аудиторської діяльності та ін. Вартість послуг з оцінки для МСФЗ (переоцінка активів для міжнародного аудиту) обумовлюється в кожному конкретному випадку. Експерти компанії "Капітал Інвест" мають багаторічний досвід практичної діяльності з оцінки для МСФЗ.

Нами виконується оцінка для МСФЗ відповідно до процедур, визначених чинним законодавством України, на підставі договору із замовником. За результатами проведеної роботи оформляється звіт про оцінку для МСФЗ, який має повну юридичну силу для всіх учасників угоди і користувачів звіту.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Оцінка землі, геодезія ділянки, геодезична зйомка - Капітал-інвест
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Десна, Гагарина, будинок 2
  • +38 (0432) 50-94-XX

Види діяльності

Паспортизація залізничних шляхів, паспортизація шосейних доріг, паспортизація газопроводів, інвентаризація електропроводів, оцінка землі, встановлення...

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create