Кадастрова зйомка земельної ділянки

Вартість послуги: за домовленістю

 

Компанія "Капітал-Інвест" займається кадастрової зйомкою довгий час. Тому у фахівців нашої компанії вже є достатньо досвіду, щоб виконати і кадастрову зйомку землі, і оформлення всіх документів на гідному рівні в мінімальні терміни.

Ми за допомогою кадастрової зйомки ставимо перед собою мету отримати всю можливу інформацію про досліджувану земельну ділянку. А без цих відомостей ви просто не зможете розпоряджатися своєю земельною ділянкою в повній мірі. Якщо вам потрібно поставити землю на облік, виконати перепланування або будівельні роботи, а також у тому випадку, якщо ви просто хочете переконатися, що кордони вашої ділянки позначені правильно - для цього й потрібна кадастрова зйомка геодезія.

Процес кадастрової зйомки припускає фіксування всіх координат і меж території, а також всіх об'єктів нерухомості, розташованих на ньому. Виконана нами точна фіксація кордонів та узгодження їх з власниками суміжних земельних наділів дасть вам можливість уникнути будь-яких розбіжностей з питань межування.

Якщо вам необхідна кадастрова зйомка земельної ділянки, «Капітал-Інвест» допоможе вам в цьому питанні і зможе взяти на себе весь процес, починаючи від підготовки аж до оформлення всіх необхідних технічних документів.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Кадастрова зйомка земельної ділянки» представлена в послугах, в розділі Геодезія і геологія.
 

Контакти

Оцінка землі, геодезія ділянки, геодезична зйомка - Капітал-інвест
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Десна, Гагарина, будинок 2
  • +38 (0432) 50-94-XX

Види діяльності

Паспортизація залізничних шляхів, паспортизація шосейних доріг, паспортизація газопроводів, інвентаризація електропроводів, оцінка землі, встановлення...

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги